ضد آفتاب سنسی فلوئید +SPF 50 سان سیف

تولید ضد آفتاب سنسی فلوئید +SPF 50 سان سیف، عصر جدیدی در حفاظت پوست در برابر در درماتولوژی به شمار می رود. این ضد آفتاب فلوئید حفاظت وسیعی در برابر اشعه های UVA1  UVA2 و UVB  ایجاد می کند که به واسطه میکروتیتانیوم دی اکسید است که یک سپر دفاعی برای پیشگیری اشعه های خورشید ایجاد می کند. ضد آفتاب سنسی فلوئید، حفاظت وسیعی در برابر اشعه های UVA و UVB ایجاد می نماید. کمپلکس ویتامین E+B3 و چای سبز، از آسیب DNA پوست در اثر خورشید جلوگیری می کند. این محصول بر پایه  سیستم نوین Water Gel فرموله شده است و در نتیجه فاقد امولسیفایر است. 


SPF 50+
Boots ****
PA PA+++
رنگ بندی بدون رنگ
بسته بندی 50 گرم

مناسب پوست های حساس و مستعد به قرمزی
بدون رنگ و کاملا نامرئی
فاقد چربی
محافظت بالا و طولانی در برابر
اشعه های UVA-UVB نورخورشید
مقاوم در برابر شستشو، تعریق و آلودگی
قابلیت ترمیم و بازسازی پوست
پیشگیری از پیری پوست ناشی از
نور خورشید
فاقد اسانس و پارابن
ساختار بسیار سبک
قابلیت جذب سریع

Micro Tio2
مهمترین ماده موثره این محصول بی نظیر نوع جدید Micro Tio2 است. با انتشار و گسترش بالا نوع جدید میکرو تیتانیوم دی اکسید DIS-AB-10W تحقیقات نشان داده است که برخلاف نوع معمول تیتانیوم دی اکسید که بیشتر پوشش UVB را می دهد، میکرومیکروتیتانیوم DIS-AB-10W علاوه بر حفاظت UVB از اشعه UVA نیز بخوبی پیشگیری می کند.
Zinc gluconat complex
Hydrolized Hyaluronic acid
Bisabolo


قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید مقدار کافی از فرآورده را به طور یکنواخت بر روی سطح پوست مالیده و به خوبی ماساژ دهید. مصرف را هر 2 تا 4 ساعت یک بار تجدید فرمایید.